Działalność.

Pracownia 2033 została założona przez profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem zdobytym, w jednej z najlepszych i najbardziej prestiżowych polskich instytucji finansowych, obsługujących klientów z majątkiem powyżej 1 mln złotych.

Impulsem do utworzenia nowej usługi na rynku finansowym była chęć zapewnienia Klientom znacznie wyższej jakości usług. Korzystając ze wszystkich dostępnych na rynku narzędzi oraz dbając o interesy Klienta, a nie instytucji finansowej, stworzyliśmy niezależną usługę, wolną od prowizji i konfliktu interesów.

Nasza Misja

Pomagamy Klientom realizować ich własne cele finansowe.

Dzięki postawieniu naszych Klientów na pierwszym miejscu i niezależności od instytucji finansowych, możemy dostarczyć niespotykany w Polsce rodzaj usługi.

W ramach współpracy nie pobieramy prowizji i zachęt od podmiotów zewnętrznych, a jedyną osobą, która wynagradza naszą pracę, jest sam Klient. Dzięki czemu możemy zapewnić, że zależy nam jedynie na poprawie sytuacji naszych Klientów i ich długotrwałych zyskach.

Nasze Wartości

W trakcie współpracy kierujemy się jasnymi zasadami w stosunku do naszych Klientów. Są one podstawą działania Pracowni 2033 od pierwszego dnia jej funkcjonowania.

Najważniejszy
jest Klient

Dbamy o Ciebie i Twoje cele

Obiektywizm

Szczerze i otwarcie mówimy o Twoich finansach

Poufność

Tożsamość i dane Klientów są zawsze chronione

Wiedza

Dbamy o to, żebyś doskonale rozumiał rynek

Zespół.

Tomasz Bzdyk

Karol Ciesielski

Karol Ciesielski

Mateusz Dąsal

Mateusz Dąsal

Adam Kalinowski

Adam Kalinowski

Marcin Michalski

Marcin Michalski