Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości. Prosimy spróbuj ponownie później.

Najczęściej zadawane pytania

Chciałbym nauczyć się inwestowania. Czy dobrze trafiłem?

Inwestowanie to proces ciągłej nauki ale jeśli chcesz być jak najlepiej przygotowany to trafiłeś idealnie. Pokażemy Ci pułapki, szanse i pomożemy przygotować strategie, dzięki której opanujesz emocje i będziesz miał szanse pomnażać pieniądze.

Nie mam elitarnego konta w znanej bankowości prywatnej. Czy mogę być Waszym klientem?

Może to i lepiej:) każdy może być naszym klientem, bo na każdym poziomie potrzebujemy wiedzy o finansach osobistych. Główny nacisk kładziemy jednak na klienta powyżej miliona złotych płynnych aktywów. To Ci klienci maja najmniejsza szanse na zwycięstwo z doradcą, stad nasza usługa wyrównywająca ich szanse

Czym w ogóle zajmuje się pracownia ekonomiczna 2033?

Spółka w dużym uproszczeniu zajmuje się majątkiem i finansami osobistymi. Dzielimy się informacjami jakie uzyskaliśmy pracując w instytucji finansowej. Zwracamy uwagę na stosowane sztuczki, wskazujemy niebezpieczeństwa ukryte w umowach. Dbamy o to aby nasz Klient uzbrojony w wiedzę mógł świadomie podejmować wybory i korzystać jak najlepiej ze swoich pieniędzy.

Jestem klientem czterech banków, chyba nie potrzebuje waszej usługi bo doradcy przekazują mi wszelką wiedzę i informacje

Jeśli spojrzymy na rynek finansowy to faktycznie jest on tak zaprojektowany abyś potrzebował jak najwięcej banków, pośredników itp. Przygotujemy Cię abyś ich nie potrzebował, a co najwyżej korzystał z ich oferty i wiedział jak z nimi rozmawiać aby „darmowe usługi” bankowe były rzeczywiście darmowe.

Mam pieniądze w wielu instytucjach, nieruchomościach i nie za bardzo wiem jaka jest dziś moja sytuacja. Do kiedy muszę pracować, aby spokojnie się o nic nie martwić?

Jedna z naszych usług jest przygotowanie tzw. osobistego kalkulatora rentiera, abyś wiedział jaka jest Twoja wartość netto i ile musisz inwestować, aby osiągnąć zamierzone cele. Pomożemy Ci zaplanować całą drogę do zostania rentierem i wybrać odpowiednie narzędzia.