Pomożemy Ci zarobić pieniądze dzięki temu, że będziesz wiedzieć gdzie ich nie tracić i co się z nimi dzieje!
0
tys. złotych zaoszczędzonych rocznie
0
godzin szkoleń rocznie
0
sprawdzonych ofert

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwanie

Napisz do nas!

Jak to działa?

Nasze usługi powstały z Waszych potrzeb. Słuchając ich zrozumieliśmy, że nie istnieje droga na skróty ani “Złoty Gral Inwestycji”. Dlatego naszym celem jest umożliwienie każdemu klientowi instytucji finansowej, zrozumienie jej języka, oferty i przede wszystkim rzeczowa informacja na temat zasad działania całego systemu finansowego.

Skontaktuj się!

Odezwij się do nas, napisz maila, zadzwoń i powiedz nam jakie masz doświadczenia z inwestycjami, bankami czy pośrednikami finansowymi, a my powiemy Ci jak można je poprawić.

Dobry start

Jeżeli będziemy mogli rozpocząć współpracę, zaczynamy od analizy Twoich obecnych inwestycji oraz przeliczenie jak wiele kosztów ponosisz obecnie tylko dlatego, że Twój bank nie ma żadnego interesu powiedzieć Ci jak ich uniknąć.

Niezbędna wiedza

Następnie spotykamy się cyklicznie i omawiamy bieżącą sytuację, wyjaśniamy sobie mechanizmy działania akcji, obligacji, polis, certyfikatów i innych instrumentów finansowych. Wszystko po to żebyś nie był skazany na doradcę, który wynagradzany jest za sprzedaż produktów.

“Święty spokój”

Celem naszej współpracy jest sprawienie abyś nie martwił się o swoje pieniądze, nie tracił czasu na samodzielną naukę i analizę oraz przede wszystkim abyś w prosty sposób mógł sam uniknąć niesprawdzonych inwestycji i prowizji, czyli Twój spokój i brak nerwów.