Najczęściej zadawane pytania

Chciałbym nauczyć się inwestowania. Czy dobrze trafiłem?

Inwestowanie to proces ciągłej nauki ale jeśli chcesz być jak najlepiej przygotowany to trafiłeś idealnie. Pokażemy Ci pułapki, szanse i pomożemy przygotować strategie, dzięki której opanujesz emocje i będziesz miał szanse pomnażać pieniądze.

Nie mam elitarnego konta w znanej bankowości prywatnej. Czy mogę być Waszym klientem?

Może to i lepiej:) każdy może być naszym klientem, bo na każdym poziomie potrzebujemy wiedzy o finansach osobistych. Główny nacisk kładziemy jednak na klienta powyżej miliona złotych płynnych aktywów. To Ci klienci maja najmniejsza szanse na zwycięstwo z doradcą, stad nasza usługa wyrównywająca ich szanse

Czym w ogóle zajmuje się pracownia ekonomiczna 2033?

Spółka w dużym uproszczeniu zajmuje się majątkiem i finansami osobistymi. Dzielimy się informacjami jakie uzyskaliśmy pracując w instytucji finansowej. Zwracamy uwagę na stosowane sztuczki, wskazujemy niebezpieczeństwa ukryte w umowach. Dbamy o to aby nasz Klient uzbrojony w wiedzę mógł świadomie podejmować wybory i korzystać jak najlepiej ze swoich pieniędzy.

Jestem klientem czterech banków, chyba nie potrzebuje waszej usługi bo doradcy przekazują mi wszelką wiedzę i informacje

Jeśli spojrzymy na rynek finansowy to faktycznie jest on tak zaprojektowany abyś potrzebował jak najwięcej banków, pośredników itp. Przygotujemy Cię abyś ich nie potrzebował, a co najwyżej korzystał z ich oferty i wiedział jak z nimi rozmawiać aby „darmowe usługi” bankowe były rzeczywiście darmowe.

Mam pieniądze w wielu instytucjach, nieruchomościach i nie za bardzo wiem jaka jest dziś moja sytuacja. Do kiedy muszę pracować, aby spokojnie się o nic nie martwić?

Jedna z naszych usług jest przygotowanie tzw. osobistego kalkulatora rentiera, abyś wiedział jaka jest Twoja wartość netto i ile musisz inwestować, aby osiągnąć zamierzone cele. Pomożemy Ci zaplanować całą drogę do zostania rentierem i wybrać odpowiednie narzędzia.