FitWallet – Tax

Pakiet doradczy dla pracownika i pracodawcy

Zaprojektowanie – wdrożenie – prowadzenie dla pracowników, kluczowych ulg podatkowych w ramach odpowiedniego pakietu:

  • IP Box dający możliwość obniżenia płaconych podatków dochodowych w ramach B2B nawet do 75%.

  • Koszty autorskie dla osób na umowie o pracę – obniżenie poziomu opodatkowania nawet do 50%.

  • Benefity rzeczowe – zmniejszające całościowy poziom opodatkowania.

W zależności od wybranego wariantu (Basic, Middle, Advance) pracownicy otrzymają pakiet usług doradztwa podatkowego. Dla pracowników średniego i wyższego szczebla, przeznaczony jest personalizowany pakiet (Premium) wraz z reprezentacją pracownika przed organami podatkowymi na wypadek kontroli.

FitWallet TAX zapewnia możliwość ujednolicenia zasad rozliczania pracowników przez Firmę, uzyskanie korzyści restrukturyzacji modeli wynagradzania, a przez to elastycznego motywowania finansowego. Korzyścią dla pracownika będą oszczędności i otrzymanie zweryfikowanego i bezpiecznego modelu rozliczeń oraz, w zależności od pakietu, zakres dalszej ochrony.

FitWallet – Capital.

Wprowadzenie pracowników w świat inwestycji i finansów osobistych, tak aby korzystali z zarabianych przez siebie środków efektywnie i mogli z łatwością utrzymać Work-life Balance:

  • Szkolenia finansowe pozwalające na świadome inwestowanie i pomnażanie własnych oszczędności.

  • Analiza sytuacji finansowej na życzenie i pomoc w podejmowaniu ważnych decyzji jak np. zakup mieszkania.

  • Pomoc w analizie najlepszych ofert inwestycji, kredytów i nieruchomości.

FitWallet – Capital pomoże rozwiązać problemy i wyjaśni niezrozumiałe terminy i funkcjonowanie produktów finansowych. Wraz z merytorycznym przygotowaniem dostarczamy informacje z punktu widzenia praktyki działania instytucji finansowych. Pomagamy zbudować niezależny pasywny przychód i znaleźć sposób na to, aby Twoje oszczędności „zarabiały na siebie”.

Podążaj za pieniądzem” – tłumaczymy jak skonstruowany jest rynek bankowy, funduszy inwestycyjnych i jak możesz wykorzystać te informacje na swoją korzyść, a także wszystko to czego doradca klienta” nie może Ci powiedzieć.

Kompleksowa opieka nad finansami

Dzięki współpracy specjalistów z zakresu podatków oraz finansów zapewniamy pełną obsługę majątkową naszych Klientów.

Dbamy o to, aby Klienci po pierwsze oszczędzali środki w postaci optymalizacji podatkowej, a następnie efektywnie inwestowali je i wybierali świadomie odpowiadające oferty z całego rynku finansowego.

Takie podejście gwarantuje osiągnięcie stabilnej pozycji finansowej i umożliwia skupienie się na ważnych elementach życia, jak rodzina, przyjaciele czy hobby.

Uzyskaj ofertę w Twojej sprawie!

Zajmiemy się finansami Twoimi lub Twoich pracowników!

Konsultacja
+48 668 386 346