Telewizja

19 marca 2020 – co z rynkiem nieruchomości w czasach koronawirusa?

Telewizja

29 grudnia – Ta ostatnia niedziela… handlowa. Jaki wpływ na gospodarkę ma zakaz handlu w niedzielę, kto najwięcej zyskał a kto stracił o tym w Faktach w TVP3 mówił Karol Ciesielski.

Telewizja

27 grudnia Karol Ciesielski w Rozmowie Faktów w TVP3 podsumował 2019 rok od strony ekonomicznej oraz kreślił prognozy na nowy 2020.

Telewizja

13 listopada Karol Ciesielski w programie Eurofakty w TVP3 zabrał głos w sprawie zaleceń Komisji Europejskiej dotyczących wydłużenia wieku emerytalnego.

Telewizja

26 października Karol Ciesielski w głównym wydaniu Panoramy w TVP2 oraz w serwisach informacyjnych TVPINFO przedstawiał ekonomiczne skutki zmiany czasu.

TVP 2 

TVP INFO

Telewizja

23 października Karol Ciesielski w EUROFAKTY w TVP3 Wrocław opowiadał o wpływie zmiany czasu na gospodarkę i inwestorów giełdowych

TVP 3 Wrocław

Telewizja

13 sierpnia Karol Ciesielski w głównym wydaniu Faktów w TVP3 Wrocław odpowiadał na pytania dotyczące rynku nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska

TVP 3 Wrocław

Prasa

16 lipca na podstawie naszego zestawienia Gazeta Wyborcza przygotowała obszerny artykuł w dodatku Mój Biznes.

Prasa

17 czerwca zadebiutowaliśmy na łamach papierowych wydań Rzeczpospolitej oraz Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet. Oprócz tego pojawiliśmy się w kilku branżowych serwisach internetowych.

Telewizja

12 czerwca Karol Ciesielski opowiadał w TVP3 Wrocław między innymi o misji jakiej przyświeca pracownia 2033.